My się Google nie boimy ;)

Głównym zarzutem stawianym systemowi www.iLink.pl jest: “kolejny generator spamu”. No, może trochę przesadziłem z tym “kolejny”, bo wcale nie jest ich aż tak dużo (SEOdopalacz Jeża, autoblogi, Precle+Addery, Caffeinated Content, coś jeszcze?).

Przywiązuję na prawdę dużą uwagę do tego, żeby katalogi wspomagające pozycjonowanie blogów stanowiły wartość nie tylko dla wyszukiwarek, ale również dla użytkowników. Już sama koncepcja tematycznych katalogów daje użytkownikom możliwość dotarcia do właściwych informacji rozproszonych na różnych blogach z jednego miejsca.

Jestem tak przekonany do wartości utworzonych przez System katalogów, że nie mam zamiaru (tak jak to jest w SEOdopalaczu Jeża), blokować właścicielom możliwości zarabiania na Google AdSense.

Oczywiście po części wartość katalogów będzie zależała od stopnia zaangażowania użytkowników Systemu. Chodzi tu przede wszystkim o dużą ilość i częste zmiany opisów blogów, prawidłowe skategoryzowanie tagów itp. Mam jednak zamiar wprowadzić obostrzenia techniczne, które “leniwym” użytkownikom zablokują pewne korzyści z korzystania z niego.

Co o tym myślicie?

Subscribe without commenting

Leave a ReplyObronę adresów e-mail przed robotami zapewnia WP Mail Anty SPAM