Wczoraj ruczyła oficjalna BETA Systemu!

Wczoraj miałem przyjemność ogłosić wszem i wobec (tzn. osobom, które założyły już konto na www.iLink.pl), że rozpoczęła się oficjalna faza BETA projektu. Oto przesłany mail:

    Dzisiaj oficjalnie projekt www.iLink.pl wszedł w fazę beta. Oprogramowanie katalogów oraz system dystrybucji wpisów są już na tyle gotowe, aby przynosić Ci wymierne korzyści. Zaloguj się do systemu i załóż tyle katalogów - ile dodałeś blogów do systemu. Umieść w nich reklamy (pamiętaj o dopasowaniu tematycznym) i podlinkuj ze swoich stron - przyniesie to korzyści zarówno Tobie jak i autorom wpisów, które będą się pojawiać w Twoim katalogu.
   
    Chciałbym również, abyś przetestował korzyści, jakie przyniesie Ci korzystanie z Systemu. Jeszcze dziś zanotuj:
    * PageRank blogów, które dodałeś do systemu
    * ilość ich stron zaindeksowanych w Google (polecenie site:adresstrony.pl)
    * ilość linków prowadzących do strony (polecenie link:adresstrony.pl)
    * pozycje na najbardziej interesujące Cię frazy
    * ruch z wyszukiwarek internetowych w ciągu ostatniego miesiąca
   
    Podobne zestawienie zrób za miesiąc i porównaj je. Mam nadzieję, że wyjdzie dużo korzystniej :) (pamiętaj jednak o zasadzie ceteris paribus - w czasie testowania systemu powstrzymaj się od jakichkolwiek innych działań promocyjnych) Możesz obliczyć procentowy wzrost wymienionych wyżej czynników i przesłać mi odpowiadając na ten e-mail, a Twoją rekomendację wraz z linkiem do bloga umieszczę na stronie głównej projektu!                          
   
    Za kilka dni zablokuję możliwość pobierania wszystkich wpisów z kanałów RSS i ograniczę tylko do nowych wpisów (po dacie przystąpienia do Systemu), zatem jeżeli jeszcze nie podałeś w kanale RSS starych wpisów, które chciałbyś “dopalić” linkami z katalogów - zrób to jak najszybciej. Pamiętaj również, aby wprowadzić jak najwięcej opisów swoich blogów oraz skategoryzować wszystkie tagi - inaczej wpisy nie będą poprawnie dystrybuowane.
   
    W razie pytań bądź wątpliwości - pisz śmaiło.

Pozdrawiam!
Łukasz Jarzembowski
www.iLink.pl
http://ChceBycBogaty.pl - a Ty?

System nie jest jeszcze w 100% dopracowany, ale tak jak można to przecztać wyżej - może już przynosić korzyści użytkownikom.

Operacje na które obecnie pozwala System, a które zostaną zablokowane w niedalekiej przyszłości to:

 • tworzenie dowolnej ilości katalogów i blogów (wkrótce wprowadzę zapowiadaną zasadę 1 blog = 1 katalog)
 • pobieranie wszystkich danych z kanałów RSS (jak w powyższym mailu)
 • wprowadzanie linków (<a href=…) w reklamach w katalogu (wkrótce jedynymi dozwolonymi znacznikami będą <div> oraz <script> - proszę więc tylko z nich korzystać)
 • pewnie jeszcze kilka innych błędów, o których proszę mnie informować na adres

Osobom mniej zdecydowanym - czy skorzystać z tego systemu - radzę się pośpieszyć z decycją, ponieważ niedługo zablokuję możliwość rejestracji beta-testerów.

Tags: , ,

Subscribe without commenting

3 Responses to “Wczoraj ruczyła oficjalna BETA Systemu!”

 1. bibi88bibi Says:

  Można dodać opcję usuwania blogów lub katalogów, jeżeli ktoś się np. pomylił.

 2. Flanker Says:

  Przy zakładaniu katalogu dostałem polecenie jak ma nazywać się subdomena na której ma on “stać” - czy jest ona wymuszona czy mimo wszystko mogę wpisać jaką uważam za stosowną?

 3. admin Says:

  @bibi88bibi: katalogi są automatycznie usuwane jeżeli system nie może uzyskać do nich dostępu w ciągu 7 dni od wprowadzenia do bazy

  @Flanker: Możesz (a nawet powinieneś!) ją zmienić - bo ma końcówkę “twojadomena.pl” ;) Pierwszy człon (sub.) też możesz zmienić, ale zalecam pozostanie przy tej nazwie lub wymyślenie synonimu - bo wpisy o takiej właśnie tematyce będą tam dystrybuowane.

Leave a ReplyObronę adresów e-mail przed robotami zapewnia WP Mail Anty SPAM