Zaproś konkurencję!

Jako “moderator” przeglądam oczywiście blogi dodawane do Systemu. Muszę przyznać, że są to na prawdę wartościowe produkcje i System rzeczywiście odstrasza spamerów :)

Mam jednak prośbę - jako że skupiamy się na katalogach tematycznych, a jeden wpis będzie dystrybuowany do kilku katalogów (max. 5) - jeżeli prowadzisz bloga o jednej tematyce, wpisy z niego będą dystrybuowane tylko do jednego katalogu - dopuki do Systemu nie dołączy więcej blogów o tej tematyce.

Wychodzi więc na to, że żeby minimalnie wykorzystać System - potrzebnych jest 6 monotematycznych blogów na każdą kategorię główną (jeden dodatkowy to zabezpieczenie przed umieszczaniem własnych wpisów we własnym katalogu). Kategorii głównych na razie jest 15, więc fazę beta zaczniemy gdy w Systemie będzie min. 90 blogów.

Nie czekaj więc i zaproś konkurencję do Systemu - wszystkim się to opłaci - bardziej niż standardowa “wymiana linków” :)

Tags: ,

Subscribe without commenting

5 Responses to “Zaproś konkurencję!”

 1. iLink.pl - darmowe pozycjonowanie blogów » Blog Archive » Małe opóźnienia :( Says:

  [...] Jednocześnie proszę o systematyczne kategoryzowanie tagów i w miarę możliwości - popularyzację systemu np. wśród konkurencji. [...]

 2. Jacek Krużycki Says:

  O ile w przypadku stron pozycjonowanych można mówić o konkurencji, to w przypadku blogów, jest to dość ciężka sprawa :)

  Blogerzy łapią traffic chyba jednak głównie z long tail i mimo, że piszą na te same tematy, to raczej się uzupełniają, prezentują (mocniej lub słabiej) odmienne opinie na wspólne tematy :)

  Czyli taka “konkurencja” kooperująca powiedzmy :)

 3. admin Says:

  Właśnie o to mi chodziło :-)
  Ja to widzę w ten sposób - strony zamiast “wymieniać się linkami” zakładają konta w iLinku i wpisy tematyczne z jednej strony - trafiają do katalogu w ramach drugiego serwisu. Warto podkreślić, że jest w systemi zabezpieczenie - żeby wpisy z bloga w jednej domenie na jednym serwerze nie pojawiały się w katalogach umieszczonych na tym samym serwerze - żeby linki były bardziej wartościowe :-)

 4. iLink.pl - darmowe pozycjonowanie blogów » Blog Archive » FAQ, czyli odpowiedzi na kilka pytań użytkowników Says:

  [...] opłaca się zapraszać konkurencję do iLink.pl? Zgadzam się z komentarzem Jacka Krużyckiego - blogerzy nie konkurują ze sobą, a [...]

 5. Jacek Krużycki Says:

  Pomysł z różnicowaniem IP mi się podoba.

  ps. dodaj proszę na tym blogu powiadamianie o odpowiedzi na komentarz :) Wróciłem tu dosłownie przez przypadek - a tak dostałbym info.

Leave a ReplyObronę adresów e-mail przed robotami zapewnia WP Mail Anty SPAM