Kolejne kroki promocji…

Dzisiaj gościnnie napisałem o Systemie na blogu Tomka Urbana. Polecam zapoznać się z tym tekstem, gdyż oprócz informacji o Systemie – jest tam szereg wskazówek dla początkujących pozycjonerów.

Opublikowałem również artykuł do przedruku – Czy Web 2.0 zapomniało o pozycjonowaniu? Jeżeli zależy Ci na szybkim uruchomieniu Systemu – opublikuj ten artykuł na swoim blogu lub „zainspiruj” się nim i napisz coś własnego podając link do strony www.iLink.pl. Za każdą wzmiankę o Systemie “nagradzam” linkiem stałym w prawej kolumnie bloga. :)

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły na promocję systemu – dajcie znać w komentarzach. Chciałbym dotrzeć do jak największej ilości blogerów – niezależnie czy z własnymi domenami, czy nie. Na dzień dzisiejszy brakuje również w Systemie niszowych blogów typu fotografia, turystyka. Dominują o programowaniu i wielotematyczne.

Na razie nie będę aktywnie promować bloga – biorę się za kodowanie ;) Liczę na Wasze wsparcie w tym zakresie.

Tags: , , ,

Subscribe without commenting

3 Responses to “Kolejne kroki promocji…”

 1. bibi88bibi Says:

  Możnaby na allegro.pl wykupić kilka mailów wysyłanych do użytkowników, jest to swego rodzaju jakaś reklama.

 2. admin Says:

  Wątpię czy mailingi zakupione na Allegro coś dadzą. Nie jest to chyba nasza “grupa docelowa”. Z tego co pamiętam - są to zazwyczaj systemy “płacące” za kliknięcie, a odbiorcami mailingów - nie są bynajmniej blogerzy. Z koleji na blogaskach z Onetu nie za bardzo nam zależy, bo ich autorzy prawdopodobnie nie mają własnych serwerów i nie będą umieli zainstalować Systemu.

  Za jakiś czas przedstawię prosty sposób promocji, w którą możecie się zaangażować bez wydawania nawet złotówki :)

 3. bibi88bibi Says:

  Czekam, z chęcią się przyłożę do reklamy tejże strony, już umieściłem linki na moich blogach :)

Leave a ReplyObronę adresów e-mail przed robotami zapewnia WP Mail Anty SPAM